خدماتی که ما به شما ارائه می دهیم

ساختمان مسکونی ویلایی شقایق یک

لطفا فرم زیر را پر کرده تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم
captcha
ساختمان مسکونی ویلایی شقایق یک

ساده‌گرایی یا مینیمالیسم یک مکتب هنری است که این مکتب هنری واکنشی در برابر جزئیات سنتی و بیش از حد کلاسیک بوده که بر مبنای آن معماران و طراحان، آثار و تجسمات ذهنی خود را به سادگی و با ظرافت بیان می‌کنند.
کارفرمای پروژه‌ی شقایق یک علاقه‌مند به سبک کلاسیک به شکل ساده شده‌تری بودند بنابراین با عنوان این موضوع گروه طراحی کهن با در نظر گرفتن روحیات کارفرما روند طراحی نما را به عنوان نمای کلاسیک با رویکرد مینیمالیسم (کلاسیک مینیمال) آغاز کردند.
متریال نما از سنگ تراورتن بوده و فرم  طراحی نما، کلاسیک در نظر گرفته شده استفاده از پنجره‌های قوسی شکل و تراس‌های وسیع با نرده‌های کلاسیک و فرم پله منحنی شکل و کمربندهای تفکیک طبقات همگی گواه این است.
گروه طراحی تخصصی کهن همه این عناصر کلاسیک را با در نظر داشتن رویکرد مینیمالیسم ادغام نموده و سبک طراحی را به کلاسیک مینیمال تبدیل کرده‌است.
ما مفتخر بودیم با این رویکرد در طراحی پلان و نما، رضایت کارفرما را جلب کنیم و به واسطه آن با اجرای کامل پروژه به شکل مدیریت پیمان و با هدف سرمایه‌گذاری ساختمان مثل همیشه با نگاهی مثبت به آینده، پیشرو در جلب رضایت کارفرما در این زمینه خدمت‌گذار باشیم.
 

گالری تصاویر
پروژه های مشابه
مشاهده بیشتر