سفارش آنلاین سفارش خود را ثبت کنید مشاوره آنلاین قیمت تقریبی را آنلاین محاسبه کنید

درباره ی شرکت :

شرکت فنی مهندسی کهن سازندگان با هدف ارائه خدمات ساختمان مطابق با شرایط روز و همگام با تکنولوژی نوین و مصالح مرغوب در جهت رفاه و آسایش مشتریان و کارفرمایان این حوزه فعالیت دارد.

در حال حاضر شرکت فنی مهندسی کهن سازندگان با داشتن کادر قوی در حوزه ی طراحی و اجرا و استفاده از استادکاران مجرب و با بهره گیری از تجهیزات و ابزارهای جدید ساختمانی و نیروهای اجرایی متخصص دارای رزومه ای پر افتخار به شرح فعالیت های ذیل میباشد.

فعالیت های شرکت

 

1) اجرای ساختمان :

این شرکت یکی از بهترین مجریان ( مجری) استان مازندران می باشد که با فعالیت در اجرای لوکس ترین ساختمان های استان مازندران فضایی درخور کارفرمایان خلق کرده است.در لینک زیر گوشه ای از فعالیت های اجرایی شرکت را ببینید:

اجرای ساختمان

 

2) طراحی و اجرای نما:

شرکت فنی مهندسی کهن با انجام پروژه های تخصصی نما ، مجموعه ای بی نظیر از بهترین نماهای کلاسیک ( رومی ) و مدرن ساختمانی ارائه کرده است که از لینک زیر میتوانید گوشه ای از رزومه ی این شرکت را ببینید:

طراحی و اجرای نما

 

3) بازسازی و دکوراسیون داخلی :

شرکت فنی مهندسی کهن در بازسازی بهترین و زیباترین فضاهای مسکونی ، ویلایی ، تجاری و اداری کارهای درخور برای مشتریان خود ارائه کرده است. برای مشاهده رزومه کاری این شرکت روی لینک زیر بزنید:

دیزاین و دکوراسیون

 

4)طراحی پلان ساختمان :

شرکت فنی مهندسی کهن با داشتن مهندسین بنام و با تجربه در جهت بهبود سبک زندگی دست به خلق بهترین پلان های مسکونی ، تجاری و اداری زده است که در لینک زیر به چند نمونه از آن می توانید دسترسی داشته باشید:

طراحی پلان

 

5) طراحی و اجرای فضای سبز ( لنداسکیپ ) :

این شرکت در اکثر پروژه های ساختمانی خود در کنار ایجاد ساختمان اصلی دست به ارائه بهترین طراحی های فضای سبز و باغچه زده است که در لینک زیر به نمونه ای از آن میتوان دست یافت :

طراحی و اجرای فضای سبز

 

چشم انداز :

هدف این شرکت توسعه امکانات و سبک زندگی بهتر با در نظر گرفتن خواسته های کارفرمایان خود می باشد که در این راه خوشبختانه قدم های پر رنگی برداشته شده است. البته این شرکت فرصت های سرمایه گذاری ساختمان و سود فراوانی عاید کارفرمایان خود کرده است . در لینک زیر میتوانید از فرصت های سرمایه گذاری ساختمان این شرکت دیدن فرمایید:

سرمایه گذاری

 

چشم انداز

ما امیدواریم با استفاده از علم و تجربه به اولین شرکت تخصصی  ساختمان در کشور تبدیل شویم. و برای این امر اول  باید خود را اثبات کنیم تا اعتماد شما  را داشته باشیم .

 


 

اعضای شرکت

مهندس محسن ارجمند

مهندس محسن ارجمند

مدیر عامل

مشاوره آنلاین سفارش شماره تماس واتسپ