logo
سفارش آنلاین سفارش خود را ثبت کنید هزینه ساخت قیمت تقریبی را آنلاین محاسبه کنید

خانه پیانو، معماری عجیب و آهنگین چین

خانه پیانو، معماری عجیب و آهنگین چین

 "خانه پیانو" یک معماری جالب و چشم ‎نواز در کشور چین است. خانه ‎ای مجلل که شبیه به  پیانویی بزرگ است و یک گیتار شیشه ‎ای تماشایی را نیز در دل خود جای داده است. به گزارش مجله دلتا، این ساختمان عجیب و زیبا در شهر "هواینان" واقع در استان "آن هوی" ساخته شده است و شاهکار طراحی و اجرای جمعی از دانشجویان معماری دانشگاه فنی "هفی" چین است.
خانه پیانو حال ‎و هوای خوبی دارد و حس آرامش را به بینندگان منتقل می‎کند، جوری که مردم محلی این ساختمان را عاشقانه‎ ترین خانه در چین نامیده ‎اند.
ساختمان پیانو یک طرح معماری عالی و درجه یک است که با استفاده از مقیاس 1:50پیانو و گیتار، به‎طور کامل با شیشه ‎ای سیاه و شفاف طراحی شده است.
شایان ذکر است که این ساختمان پله برقی، اتاق کنفرانس و فضایی برای میزبانی از مراسم ازدواج و برنامه‎های دیگر مثل همایش‎های بزرگ را دارد.

 

این ساختمان پیانو و گیتار بی‎ نظیر که در سال 2007 ساخته شده است، به عنوان نمایشگاهی برای نشان دادن طرح‎ های جدید نیز مورد استفاده قرار می ‎گیرد. این ساختمان در واقع یک بنای تجربی است که دانشجویان رشته موسیقی، از فضای دلنشین و منحصر به ‎فرد آن برای اجرای موسیقی و انجام تمرینات قبل از آن، استفاده می‌کنند.
وقتی وارد خانه پیانو می‎ شویم، می‎بینیم که در این ساختمان، گیتار، نقش پله برقی را دارد و با آن به طبقات بالاتر می رویم. بخش پایین پیانو هم شامل دو سالن بزرگ کنسرت است. همچنین، این خانه دلپذیر و مدرن، به عنوان یک مکان برای تمرین خوانندگان و نوازندگانی است که در گروه‎ های محلی حضور دارند و  فعالیت می‎ کنند.
غیر از خانه پیانو، کشور چین، در سواحل شهر بندری شیامن، جزیره پیانو هم دارد! که در آن بزرگ‎ترین موزه پیانوی جهان، قرار گرفته است.

خانه پیانو، معماری عجیب و آهنگین چین
 

پروژه ها
مشاهده بیشتر
جهت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را پر کرده تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم
captcha
هزینه ساخت شماره تماس