سفارش آنلاین سفارش خود را ثبت کنید هزینه ساخت قیمت تقریبی را آنلاین محاسبه کنید

طراحی ویلای تریبلکس کلاسیک در بابل

سبک طراحی کلاسیک
امکانات ساختمان استخر، اتاق بازی، شاه نشین، روف گاردن
تعداد خواب 4
تعداد طبقات تریبلکس
مساحت کل زمین 557
مساحت کل ساختمان 135
محل پروژه
طراحان مجتبی بخشیان، فرهاد کتال، محسن ارجمند
کارفرما: جناب آقای نصیری

طراحی ویلایی با شکل و شمایلی متفاوت. این ویلا با توجه به خواسته های متفاوت و خاص کارفرما هم شبیه ویلا و هم شبیه به آپارتمان شده است، هم بزرگی و ابهت آپارتمان‌های کلاسیک را دارد و هم عشوه‌گری و طنازی ویلاهای خاص.

سقف‌های شیبدار این پرژه که در جهات مختلف در فرم ساختمان جانمایی شده اند، به همراه ابزارهای خود و بازشوهایی که نگاه به پیرامون اطراف دارند، هم باعث شده که در نهایت این ویلا تبدیل به یک پروژه متفاوت و خاص شود که شاید دایره کمتری از سلیقه ی عموم جامعه را پوشش دهد.

به نوعی بیانگر حس دوگانه کارفرما را به خوبی بیان می‌کند، یعنی هم بنایی با شکوه و مجلل و در عین حال صمیمی و خودمانی. هم برونگرا و هم درونگرا.

متریال بکار رفته در این بنا سنگ سفید می‌باشد. تک متریالی که با ابزارهای ساده زینت شده. سقف‌های شیبدار با آردواز مشکی که در تضاد با سنگ است هم گویای این روحیه می‌باشد.

در مورد طراحی پلان هم که با توجه به همین موضوع طراحی شده، با نما گره خورده و در پروسه طراحی، همزمان به پلان و فرم و نما فکر شده و در نهایت این پروژه خلق شده است. پلان به این صورت است که در طبقه همکف، لابی، پارکینگ، اتاق ورزش، انباری، استخر، سرویس بهداشتی و اتاق تاسیسات طراحی شده اند که با پله گرد دکوراتیو زیبا به طبقات بالایی می‌توان دسترسی پیدا کرد. آسانسور هم در کنار باکس پله در نظر گرفته شده است.

طبقه اول شامل فضاها از نورگیر طبیعی برخوردارند و پلان آزاد دارند که می‌توان به راحتی آن‌ها را مبلمان کرد و حتی تنوع هم داد.

طبقه دوم به فضاهای خصوصی اختصاص داده شده است که شامل 3اتاق خواب (که یکی از آنها مستر است یعنی شامل حمام، سرویس بهداشتی و اتاق پرو می‌باشد.)، نشیمن خصوصی، سرویس و حمام مشترک می‌باشد. نشیمن خصوصی در بین اتاق خواب مستر و دو اتاق خواب دیگر طراحی شده که هم سرویس دهی به همه‌ی اتاق‌ها بسیار خوب صورت گیرد و هم محرمیت در عرصه خصوصی ویلا حفظ شود.

طبقه سوم را که یک بنای دوبلکس مستقل میتوان تلقی کرد شامل یک خواب با اتاق پرو، سرویس و حمام برای این طبقه، رختشوی خانه، آشپزخانه و نشیمن عمومی که مشرف به تراس دلباز است. همه فضاها از نور طبیعی بهره می‌برند و کوران هوا را هم به همراه دارند که این بر بالا بردن کیفیت فضایی تایید مستقیم دارد.

در طبقه بالای این واحد یک شاه نشین هم در نظر گرفته شده که تنها شامل یک نشیمن به همراه تراس است. این فضا بالاترین قسمت این ویلاست که در چشم انداز بسیار عالی به طبیعت اطراف دارد. نکته بارز فضاهای این ویلا این است که همه فضاها ابعاد مناسب و شکل خوانا دارند که پرت فضاها را به صفر می رساند که مبلمان به راحتی صورت میگیرد. همه فضاها دارای بازشوهای مناسب که باعث میشود نور طبیعی و کوران هوا به راحتی صورت گیرد و رطوبت از فضا تخلیه شود. فضا بندی ها، دسترسی ها، حفظ محرمیت و سرویس دهی فضاهای خدماتی به دیگر فضاها در این پروژه به شکل عالی در طراحی و فضابندی شده است که از نکات بارز طراحی این ویلا میتوان در نظر گرفت.

گروه فنی مهندسی کهن طراح و مجری پروژه‌های خاص(ویلایی، آپارتمانی، تجاری) مفتخر به انجام صفر تا صدی پروژه از طراحی پلان با کلیه امکانات طراحی و روابط فضایی صحیح و طراحی نما با توجه به روحیات و علاقه مندی کارفرما به سبک مورد نظر و در نهایت اجرای کامل پروژه مورد نظر با در نظر داشتن هدف سرمایه‌گذاری ساختمان و بازگشت سرمایه داشته و با کسب رضایت کامل کارفرما، پروژه تحویل گردیده است.

ساخت ویلا در شمال
طراحی ویلای تریبلکس کلاسیک در بابل
ویلای تریبلکس کلاسیک در بابل
طراحی ویلای تریبلکس کلاسیک در بابل
طراحی ویلای تریبلکس در مازندران
ساخت ویلا در شمال

ساخت ویلا در شمال

طراحی ویلای تریبلکس کلاسیک در بابل

طراحی ویلای تریبلکس کلاسیک در بابل

ویلای تریبلکس کلاسیک در بابل

ویلای تریبلکس کلاسیک در بابل

طراحی ویلای تریبلکس کلاسیک در بابل

طراحی ویلای تریبلکس کلاسیک در بابل

طراحی ویلای تریبلکس در مازندران

طراحی ویلای تریبلکس در مازندران

جهت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را پر کرده تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم
captcha
هزینه ساخت سفارش شماره تماس واتسپ