logo
سفارش آنلاین سفارش خود را ثبت کنید هزینه ساخت قیمت تقریبی را آنلاین محاسبه کنید

آپارتمان مسکونی با نمای مدرن در ساری

سبک طراحی مدرن
امکانات ساختمان آسانسور، هوشمند سازی
تعداد خواب 3
تعداد طبقات 6
مساحت کل زمین 240
مساحت کل ساختمان 1450
محل پروژه
طراحان فرهاد کتال، محسن ارجمند، نازنین آهنگر
کارفرما: جناب آقای صفری

امروزه با توجه به علاقه مندی افراد به سبک مدرن، در طراحی نمای آپارتمان مسکونی، از جدیدترین متریال‌ها و مصالح استفاده شده و هدف اصلی آن ساده گرایی در طراحی فرم بوده است؛ به طوری که نما از باکس هایی با ابعاد مختلف و ترکیب بندی نامتقارن تشکیل شده است. سعی کردیم در طراحی نمای این آپارتمان، پیرو سبک مدرن از تزئینات فاصله گرفته و از پرداختن به جزئیات بپرهیزیم. وجود شکاف ها در حجم های سفیدرنگ، باعث کاهش سنگینی و تفکیک بصری باکس ها شده و سبب شده است که توازن در کل نما برقرار شود.

هدف تیم طراحی در استفاده از باکس‌های پرقدرت و قوی، تاکید بر این دارد که احجام به صورت معلق در هوا نگه داشته شده‌اند. نمای ساختمان مدرن از دو بخش تشکیل شده و سطح اصلی نما دارای رنگ تیره و مشکی (با شیشه های رفلکس) می‌باشد که عمق را بهتر نشان می‌دهند و نگاه و تمرکز بیننده را به سمت بخش‌های خاص پروژه متمرکز می‌کند. یکی از متریال های مورد استفاده شیشه می‌باشد که حجمی شفاف در زمینه ایجاد کرده و تاکید بر حس معلق بودن دارد.

یکی از اصول طراحی نمای مدرن، استفاده از طیف رنگ های سرد می باشد که در این نما از آجرهای سفید رنگ عمودی استفاده شده و حس دلباز بودن را به ساختمان القا می‌کند. از طریق پله و آسانسور به طبقات بالا می‌رویم. روند طراحی پلان بدین گونه است که فضاهای خصوصی پشت به نما و فضاهای عمومی رو به نما تعریف شده‌اند. پس از گذر از فضای مکث، وارد فضای عمومی می‌شویم که شامل پذیرایی بزرگ و دنج با پنجره ای وسیع و تراس سرتاسری می‌باشد. درسمت راست پذیرایی، آشپزخانه ای با ابعاد مناسب وجود دارد که به همه فضاها مشرف می باشد و درمجاورت آن، نشیمنی خصوصی قرار گرفته است. در نهایت وارد فضای خصوصی خانه می شویم که شامل سه خواب بانورگیری عالی است که یکی ازآن ها دارای تراس و دیگری مستر (دارای کلوزت و سرویس) می باشد.
گروه فنی مهندسی کهن، طراح و مجری پروژه‌های خاص (ویلایی، آپارتمانی، تجاری)، مفتخر به انجام صفر تا صدی این پروژه از طراحی پلان با کلیه امکانات طراحی و روابط فضایی صحیح و طراحی زیباترین نما با توجه به روحیات و علاقه مندی کارفرما به سبک مورد نظر بوده و در نهایت پروژه با در نظر داشتن هدف سرمایه‌گذاری ساختمان و بازگشت سرمایه، اجرا شده و با کسب رضایت کامل کارفرما، تحویل گردیده است.

جهت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را پر کرده تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم
captcha
هزینه ساخت شماره تماس