سفارش آنلاین سفارش خود را ثبت کنید مشاوره آنلاین قیمت تقریبی را آنلاین محاسبه کنید

هزینه ساخت و ساز و طراحی ویلا در شمال

هزینه ساخت و ساز و طراحی ویلا در شمال

هزینه ساخت و ساز به عوامل مختلفی از جمله موقعیت جغرافیایی، قیمت زمین، هزینه طراحی پلان و نما، انتخاب متریال(سیمان سفید، واش بتن، آجر، سنگ) به ترتیب از ارزان‌ترین تا گران‌ترین، دسته بندی بنا(ساخت ویلای مدرن، ویلای کلاسیک، ویلای دوبلکس، ویلای تریبلکس استخر دار) به جهت موقعیت مکانی (ساخت ویلا در شمال، ویلایی چوبی و ...)، محاسبه هزینه‌های ساخت در سال 1400 علاوه بر موارد فوق بسته به انتخاب نوع سازه(بتنی، lsf، فلزی) بستگی دارد.
امروزه هزینه‌های ساخت و ساز تمام شده اسکلت با سازه بتنی بین 5 تا 6 میلیون تومان و هزینه تمام شده اسکلت با سازه lsf بین 6 تا 6.5 میلیون و هزینه تمام شده اسکلت با سازه فلزی بین 6.5 تا 7 میلیون محاسبه می‌گردد. حتما قبل از شروع هر ساخت و سازی قیمت مصالح و هزینه‌های مربوط به دستمزد و کلیه موارد ذکر شده را در نظر بگیرید و بعد از برآورد، اقدام به ساخت فرمایید به این دلیل که اگر هزینه‌ها به درستی برآورده نشود نه تنها باعث سودآوری نمی‌شود بلکه باعث ضرر و زیان کارفرما نیز می‌شود.
طراحی ویلا در سبک‌های )مدرن-کلاسیک-نئوکلاسیک) به همراه اجرای آن تخصص ماست، شرکت کهن با کادر مجرب در زمینه طراحی و اجرا با رویکرد سودآوری و بازگشت سرمایه به کارفرما و ارتباط قوی با اکیپ‌های اجرایی، در نظر داشتن بازار سرمایه، طراحی زیبا ، اجرای دقیق به همراه ظرافت در جزئیات اجرایی و مدیریت هزینه‌ها حداکثر سود در ساخت را برای کارفرمای خود به ارمغان می‌آور.
" بهترین طراحی و بالاترین سطح کیفیت در اجرا با کمترین هزینه و بیشترین سودآوری و بازگشت سرمایه به کارفرما تخصص ماست." 

 

خدمات دفتر طراحی


اولین گام برای ساخت پروژه‌های عمرانی (نقشه ویلا، نقشه آپارتمانی، نقشه تجاری و تفریحی توریستی)، تهیه نقشه ساختمان می‌باشد.
نقشه ساختمان مهم‌ترین و تاثیرگذارترین مرحله در احداث بنا می‌باشد.
گروه فنی مهندسی کهن با داشتن مهندسین با تجربه در این امر، صاحب سبک و پیشتاز بوده، تهیه نقشه ساختمان در شرکت کهن یک روند مشارکتی می‌باشد به این ترتیب که بعد از مراجعه کارفرما به دفتر فنی با تشکیل جلسه بین مهندسین معمار و کارفرما با توجه به نوع پروژه ( مسکونی، تجاری، ویلایی تفریحی توریستی و ...)، چک لیستی از کلیه نیازها تهیه می‌شود و از کارفرما سوالات متداولی در راستای طراحی و روابط فضایی(حدود 30 سوال) پرسش می‌شود که به همراه پاسخ به سوالات سطح نیازها در زمینه‌های مختلف مشخص شده سپس با مشاوره گروه معماری بعد از جمع‌بندی جلسه، طبق خط فکری کارفرما و روحیات آن، طراحی نقشه ساختمان آغاز می‌شود. تمامی این موارد در زمینه طراحی نما نیز می‌باشد. البته گاهی اوقات سطح خواسته کارفرما متناسب با موقعیت سایت و اقلیم و سایر مسائل مربوط به آن نیست که تیم معماری با مشاوره و اعمال نگاه فنی و تخصصی به پروژه موارد را اصلاح کرده و با بهینه‌ترین حالت نیازهای کارفرما را برآورده می‌کنند، حال با توجه به اینکه هزینه‌های ساخت در سال 1400 بین 4.5 تا 6.5 میلیون می‌باشد، از این رو تهیه نقشه ساختمان و نمای ساختمان بسیار مهم و تاثیرگذار در سرمایه‌گذاری کارفرما و مدیریت هزینه‌ها می‌باشد.

 

 

شما می‌توانید از اینجا به طور تقریبی هزینه ساخت ویلا در سال 1400 را محاسبه کنید.


نداشتن نقشه معماری و نمای خوب نه تنها باعث سودآوری نمی‌شود، بلکه کارفرما و پروژه را دچار ضرر و زیان فراوان می‌کند. نقشه معماری و نمای ایده‌آل به گونه‌ای است که کاملا روحیه کارفرما به شکل هنرمندانه و خلاقیت معمارانه در اثر جاریست.
بهترین سطح خدمات روابط فضایی به گونه‌ای که فضا در اختیار افراد و ساکنین باشد، آسایش محیطی و بصری ، سطح نورگیر و دید منظر شهری، طراحی لندسکیپ و ... از مزایای طراحی پلان و نمای خوب می‌باشد.
گروه فنی مهندسی کهن با سابقه بسیار درخشان در زمینه طراحی نقشه (ویلا فلت، نقشه ویلایی دوبلکس، نقشه ویلایی تریبکس، مدرن، چوبی، نقشه آپارتمان ، تجاری و ...) در این سال‌ها نهایت میزان جلب رضایت کارفرما را در این زمینه داشته.

 

 

شما می‌توانید از اینجا به طور تقریبی هزینه ساخت ویلا در سال 1400 را محاسبه کنید.


اجرای ساختمان


بعد از تهیه نقشه ساختمان و طراحی نما و دکوراسیون داخلی زیبا و ایده‌آل، با توجه به برآورده شدن کلیه نیازهای کارفرما که بر عهده گروه مهندسی معماری می‌باشد، نوبت به اجرای پروژه است. اجرای پروژه ساختمانی بعد از طراحی، از مهم‌ترین و تاثیرگذارترین بخش پدیده ساخت و ساز می‌باشد. قسمت اصلی هزینه‌ها در یک پروژه تماما بستگی به حضور مجری متخصص و نیروهای کار قابل در کارگاه دارد.
کارفرما هرچقدر سعی بر حضور در کارگاه داشته باشد، به دلیل نداشتن اطلاعات تخصصی، در نهایت نمی‌تواند بر پروژه اشرافیت کامل و دقیق داشته باشد. بنابراین حضور مجری متخصص و با تجربه با اطلاعات جامع در مورد ساخت و ساز و اشرافیت به جزئیات اجرایی و در نهایت مدیریت نیروهای اجرایی در کارگاه الزامیست.
گروه فنی مهندسی کهن با داشتن کادر مجریان با تجربه و متخصص تا به امروز نهایت سطح رضایت‌مندی از کارفرما ها را داشتند. گروه کهن با بهره‌مند بودن از منبع اطلاعات جامع مهندسی(معماری، سازه، برق، مکانیک) در زمینه اجرا و همچنین ارتباط با کارخانه‌ها و فروشگاه‌های مواد و مصالح و متریال ساخت در بازار با مدیریت در اجرا، قیمت تهیه مصالح و نیروهای کار و در نهایت هزینه کل پروژه را برای کارفرما همیشه کمتر از وضعیت معمول تمام می‌کنند، بنابراین پروژه‌ای موفق و سودآور است که در زمینه طراحی و اجرا با سطح کیفیت مطلوب و عالی به همراه مدیریت هزینه در اجرا که این موضوع تخصص ماست انجام شود.

 

 

 

شما می‌توانید از اینجا به طور تقریبی هزینه ساخت ویلا در سال 1400 را محاسبه کنید.

 

 

 

پروژه ها
مشاهده بیشتر
جهت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را پر کرده تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم
captcha
مشاوره آنلاین سفارش شماره تماس واتسپ