logo
سفارش آنلاین سفارش خود را ثبت کنید هزینه ساخت قیمت تقریبی را آنلاین محاسبه کنید

طراحی دکوراسیون داخلی

جهت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را پر کرده تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم
captcha

 دکوراسیون داخلی:

فرآیندیست که طراح با هماهنگ سازی در طراحی در جهت به جلوه در آوردن سایه ها، رنگ ها، فرم ها، اثاثیه، نور و سایر اشیا در یک اتاق یا ساختمان به شکل هنرمندانه جهت سازماندهی تمام عناصر میکوشد.

معرفی گروه فنی مهندسی کهن در راستای طراحی دکوراسیون داخلی:

معماری داخلی آفرینش فضاست، فضایی که در عین زیبا و خاطره انگیز بودن عملگرا و کارآمد باشد. از این رو گروه فنی مهندسی کهن به همراه کادر مهندسین متخصص در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی مفتخر است در این راستا با کارفرمایان مختلف و سلیقه های متفاوت همکاری داشته و با تکیه بر خلاقیت و تخصص فضاهایی گرم و صمیمانه ای را برای ساکنین به ارمغان بیاورد.

 

دیزاین و دکوراسیون

 

انواع سبک ها در دکوراسیون داخلی:

طراحی دکوراسیون داخلی شامل 24 سبک میباشد که تعدادی از آن کاملا مربوط به فرهنگ خاص که متعلق به همان کشور و منطقه است میباشد. در این میان بعضی از سبک ها هم جهانی هستند که هر فرهنگ و منطقه ای فارق از سلیقه های خود به آن علاقه مند هستند همانند: سبک کلاسیک، سبک کلاسیک مدرن (کلاسیک با تفسیر جدید) سبک مینیمال (ساده گرایی) مدرن، سبک روستیک، سبک بومی میباشد.

 

سبک دکوراسیون کلاسیک:

این سبک دکوراسیون داخلی یک سبک ترکیبی، توسعه یافته، با جزییات و ریزه کاری های فراوان که در ساختمان، مبلمان و لوازم حکاکی شده و منبت کاری، گچ بری های ایونی در گوشه ها و کنج ها و سقف، استفاده از عناصر خیره کننده و اشکال افسانه ای به همراه نورپردازی به شکل باشکوهی چشم نواز هستند.

 

دیزاین و دکوراسیون

 

سبک دکوراسیون کلاسیک مدرن (کلاسیک با تفسیر جدید):

این سبک دکوراسیون داخلی سبک تلفیقی و با شکوهی است. در این سبک جزییات سبک کلاسیک کمتر به چشم می خورد و عناصر با رویکردی جدید در آن یافت می شود. فرم کلی سبک کلاسیک از لحاظ ساختار و برخی از لوازم منزلی که در سبک کلاسیک وجود دارد را در آن حفظ شده که به شکل قابل توجه ای با عناصر مدرن ترکیب شده این سبک تلفیقی بین قدیم و جدید است.

 

دیزاین و دکوراسیون

 

سبک دکوراسیون داخلی مینیمالیسم (ساده گرایی) مدرن:

این سبک دکوراسیون داخلی سبکی با نهایت سادگی و صحت که هیچ چیزی بیش از حد و زیادی در آن بکار نمیرود و کاملا بدون زمینه ای مجلل می باشد. همانطور که از اسم آن پیداست سبکی ساده و بی آلایشی است. اجرا و وسایل مورد استفاده همگی با اشکال هندسی کامل مثل مربع، دایره، مستطیل و سطوح همگی صاف و ساده و بدون جزییات می باشد.

 

دیزاین و دکوراسیون

 

سبک دکوراسیون روستیک:

این سبک دکوراسیون داخلی بیشتر در فضای ویلایی کاربرد دارد و تلاش دارد تا طبیعت خالص را به درون خانه بکشد. ساختار آن کاملا خام و دارای اجزای ناصاف و گاها زمخت است. مبلمان و وسایل خانه گاها از کنده درخت وتنه و شاخه درختان و الیاف کنف است. این سبک در خانه های ویلایی و روستایی یافت می شود.

 

دیزاین و دکوراسیون

 

سبک دکوراسیون داخلی بومی:

دکوراسیون بومی بیشتر یک حس زیباشناسی است تا یک شیوه علمی. وقتی گفته میشود در ساختمانی دکوراسیون مدرن، ایتالیایی ، انگلیسی و ... مورد استفاده قرار گرفته است یک تصویر از همان کشور و مفاهیم آن در ذهن پدیدار میشود. دکوراسیون بومی اتفاقی است که تداعی کننده همان منطقه و آداب و رسوم می باشد، همان حس فرهنگ و ملیت و عناصر مواد و متریال بومی آورد که لباس آن منطقه را به خانه شما می پوشاند.

 

دیزاین و دکوراسیون

 

 

مشاهده بیشتر
هزینه ساخت شماره تماس