logo
سفارش آنلاین سفارش خود را ثبت کنید هزینه ساخت قیمت تقریبی را آنلاین محاسبه کنید

طراحی ویلا تریبلکس در مازندران

سبک طراحی کلاسیک
امکانات ساختمان آسانسور، روف گاردن، استخر، اتاق بازی،نشیمن خصوصی
تعداد خواب 2
تعداد طبقات تریبلکس
مساحت کل زمین 147متر
مساحت کل ساختمان 463 متر
محل پروژه
طراحان فرهاد کتال، محسن ارجمند، زهرا غنی
کارفرما: جناب آقای فقیهی

پروژه عمارت فقیهی دارای 8 متر بر اصلی می‌باشد و این به عنوان اصلی‌ترین چالش، تبدیل به بهترین فرصت شد. روحیات کارفرما تجمل‌گرا و باشکوه بوده بنابراین با بر 8 متر و متراژ کم زمین با آن همه خواسته که کمترینش طراحی پلان تریبلکس بوده کمی دور از انتظار به نظر می‌رسید، گروه فنی مهندسی کهن با کادر مجرب و توانمند طراحی و اجرا این چالش را اول در پلان به روش صحیح و کاربردی و بعد در نما به خوبی حل نمود، پلان متفاوت با دسترسی‌های جذاب و البته فاکتور حداکثری کارفرما(لابی، استخر، جکوزی، اتاق بازی، آسانسور، اتاق مهمان، نشیمن، پذیرایی، اتاق کودک، نشیمن خصوصی، شاه نشین، پله دکراتیو، روف گاردن و...)همگی با طراحی پلان صحیح، قابل حل و اجرا شد و از آنجایی که طراحی پلان همزمان با در نظر گرفتن طراحی نما با روحیات و علاقه‌مندی کارفرما فکر می‌شود، نمای ساختمان هم به سبک کلاسیک انجام شد.
نمای کلاسیک با آن همه تزیین و زرق و برق در نمای ساختمان، هدف خود برای جلب توجه در منظر شهری را به خوبی منعکس کرده است. القای حس تجمل گرایی به افراد و ساکنین از مهمترین ویژگی نماست.
نزدیکی های فرهنگی به دلیل استفاده از المان های تاریخی و سبک معماری دوره‌های پادشاهی ایران باستان و دادن جلوه‌ای خاص و متفاوت به ساختمان و مصالح  اصلی به کار رفته در آن یعنی سنگ تراورتن بسیار فراوان بوده و هزینه ساخت و اجرای آن کم می‌باشد.
بنابراین با استفاده از ستون‌های زیبا به همراه سرستون باشکوه و پاستون قدرتمند و جانمایی در نما به همراه پنجره‌های وسیع و ایستاده با قاب سنگی جذاب به همراه نرده‌های سنگ سراسری همراه با لاین تراس آن نما را باشکوه کرد و درآخر 2 تاج در ساختمان کارشده، تاج میانی که در طبقه دوم کارشده و به عنوان جان پناه کاربرد دارد و تاج نهایی که در بالای سر شاه نشین خودنمایی می‌کند و اوج شکوه و عظمت را به تصویر می‌کشد.
گروه فنی مهندسی کهن طراح و مجری پروژه‌های خاص(ویلایی، آپارتمانی، تجاری) مفتخر به انجام صفر تا صدی پروژه از طراحی پلان با کلیه امکانات طراحی و روابط فضایی صحیح و طراحی نما با توجه به روحیات و علاقه مندی کارفرما به سبک مورد نظر و در نهایت اجرای کامل پروژه مورد نظر با در نظر داشتن هدف سرمایه‌گذاری ساختمان و بازگشت سرمایه داشته و با کسب رضایت کامل کارفرما، پروژه تحویل گردیده است.
 

جهت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را پر کرده تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم
captcha
هزینه ساخت شماره تماس