logo
سفارش آنلاین سفارش خود را ثبت کنید هزینه ساخت قیمت تقریبی را آنلاین محاسبه کنید

طراحی ویلای دوبلکس مدرن در شمال

سبک طراحی مدرن
امکانات ساختمان -
تعداد خواب 4
تعداد طبقات دوبلکس
مساحت کل زمین -
مساحت کل ساختمان 231
محل پروژه ساری- جاده دریا
طراحان فرهاد کتال، محسن ارجمند، زهرا غنی
کارفرما: جناب آقای کردان

ساختمان ویلای کردان واقع در مازندران – ساری- جاده دریا به مساحت 231 متر مربع می‌باشد، ساختمان در همکف با کد ارتفاعی (+0.60) و به شکل دوبلکس می‌باشد. ویلای مستقل با محوطه سازی و لنداسکیپ که در دل خود باغچه‌ها و خط مسیر حرکت به سمت ویلا و در گوشه ای پارکینگ با طراحی مدرن جانمایی شده است. پس از عبور از تراس مسقف در نما وارد فضای مکث شده که در آن آویز لباس و کفش کن و سرویس بهداشتی جانمایی شده است، فضای آشپزخانه که در خود اتاق پخت مجزا دارد با نشیمن در هم ادغام می‌باشد که هر دو آن‌ها با دید به حیاط جلو و رو به لنداسکیپ قرار دارند.
پذیرایی با کمی فاصله در ضلع جنوبی ویلا جانمایی شده که در مجاورت آن اتاق مستر برای مهمان و با کارایی اتاق مطالعه در نظر گرفته شده.
ویلای مدرن کردان بواسطه پله‌ای دکوراتیو فضای عمومی را با فضای خصوصی در طبقات از خود جدا ساخته. در طبقه دوبلکس نشیمن خصوصی رو به تراس سراسری و دلباز که در مجاورت آن اتاق مستر خانواده با کلوزت و حمام قرار دارد که همگی دید مستقیم به محوطه سازی و لندسکیپ دارند و در ضلع جنوبی 2 اتاق خواب مستقل با تراس دلباز با دید به حیاط پشت جانمایی شده اند، در روند طراحی ویلای کردان همانند تمامی پروژه های گروه فنی مهندسی کهن کاملا به سلیقه کارفرما بها داده شده و با اضافه کردن رویکرد معمارانه در روند طراحی برای دست یافتن به پلانی ایده‌آل پرداخته شده.سبک طراحی نما مدرن می باشد که با خطوط ساده و کارا و استفاده از تراس‌های سراسری و دلباز تماما در اختیار همه ی فضاها ویلا می باشد. پنجره های با سطح بازشوی وسیع در جهت دید به منظر با بیشترین بهره گیری از نور خورشید و کوران طبیعی در نظر گرفته شده استفاده از متریال سیمان سفید و سنگ که جز در دسترس ترین متریال در بازار می باشد،با کنتراست بالا در رنگبندی که همگی به هرچه زیباتر شدن نما کمک میکنند.
گروه فنی مهندسی کهن با انجام صفر تا صدی پروژه ویلایی کردان در زمینه طراحی پلان معماری و نما و اجرای دقیق آن توانسته رضایت کامل کارفرما را جلب کند و این موضوع هدف اصلی و از افتخارات ما نیز می باشد.

جهت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را پر کرده تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم
captcha
هزینه ساخت شماره تماس