سفارش آنلاین سفارش خود را ثبت کنید هزینه ساخت قیمت تقریبی را آنلاین محاسبه کنید

طراحی ویلای مدرن 200 متری در رامسر

سبک طراحی مدرن
امکانات ساختمان روف گاردن
تعداد خواب 3
تعداد طبقات دوبلکس
مساحت کل زمین
مساحت کل ساختمان 198
محل پروژه مازندران- رامسر
طراحان
کارفرما: جناب آقای جم منش

طراحی نقشه ویلای مدرن سه خواب 200 متری در رامسر.

در این ساختمان، از باکس‌های مینیمال با تاکید بر احجام مستطیلی (مکعبی) و با حفظ تناسبات زیبا و عدم تقارن استفاده شده که طراح توانسته تعادل را در کل نما برقرار نماید و این امر موجب شده نمای ویلا چشم هر بیننده‌ای را به خود خیره کند. از لحاظ بصری، با ایجاد فرورفتگی و پیش آمدگی ها، سعی شده عمق در کل نما به نمایش درآید. استفاده از سطوح وسیع شیشه در نمای ساختمان، شفافیت، سبکی و دید و منظر مناسبی به بنا افزوده که موجب شده نور طبیعی محیط داخلی خانه را روشن کند.

به طور کلی، سادگی در فرم، جزئیات و ساختار که از اصول اولیه معماری مدرن می‌باشد در این ویلا به خوبی رعایت شده است. متریال این نمای چشم نواز، سیمان شسته می‌باشد که دوام و ماندگاری بالا در برابر عوامل جوی دارد. در فضای ورودی ویلا، ابتدا پیش ورودی طراحی شده که در آن سرویس بهداشتی، کمد کفش و کمد لباس تعبیه شده که علاوه بر سرویس دهی این فضا به ساکنین، از اتلاف انرژی نیز جلوگیری می‌کند. قرارگیری آشپزخانه در سمت چپ ورودی، علاوه بر دسترسی راحت به فضای ورودی، سرویس خوبی هم به فضای نشیمن و پذیرایی می‌دهد.

طراحی آتریومی در مرکز ویلا بسیار جذاب است، زیرا هم نور مناسب طبیعی را به عمق ویلا وارد کرده و هم منظر بسیار زیبایی به آشپزخانه و خواب‌ها داده است. در واقع ادغام بنا با طبیعت صورت گرفته که از شاخصه‌های بارز طراحی ویلا می‌باشد. علاوه بر آن، پله‌ای در این فضا جانمایی شده که ارتباط با طبقه بالا را برقرار می‌کند و حس متفاوتی به مخاطب می‌رساند. در این طبقه (همکف)، یک خواب مستر و استخری سر پوشیده به همراه جکوزی تعبیه شده و دسترسی به فضاهای خصوصی ساختمان (در طبقه بالا جانمایی شده)، از طریق پله دکوراتیو شکل صورت می‌گیرد. این طبقه دارای ۳ خواب مستر، نشیمن خصوصی (خانوادگی) و تراسی بزرگ برای گذراندن اوقات فراغت و دورهمی می‌باشد. در بام ویلا استخر رو باز به همراه نشیمن در نظر گرفته شده است.

اجرای ویلای مدرن در رامسر
طراحی ویلای مدرن دوبلکس
طراحی ویلای مدرن در مازندران
طراحی نقشه خانه 200 متری سه خواب
اجرای ویلای مدرن در رامسر

اجرای ویلای مدرن در رامسر

طراحی ویلای مدرن دوبلکس

طراحی ویلای مدرن دوبلکس

طراحی ویلای مدرن در مازندران

طراحی ویلای مدرن در مازندران

طراحی نقشه خانه 200 متری سه خواب

طراحی نقشه خانه 200 متری سه خواب

جهت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را پر کرده تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم
captcha
هزینه ساخت سفارش شماره تماس واتسپ