logo
سفارش آنلاین سفارش خود را ثبت کنید هزینه ساخت قیمت تقریبی را آنلاین محاسبه کنید

ساختمان ویلایی با نمای مدرن در چالوس

سبک طراحی مدرن
امکانات ساختمان دوبلکس
تعداد خواب 5
تعداد طبقات 2
مساحت کل زمین 350
مساحت کل ساختمان 250
محل پروژه
طراحان فرهاد کتال، محسن ارجمند، نازنین آهنگر ، ندا صفرتبار
کارفرما: سرکار خانم غفاری

یکی از افتخارات شرکت کهن عقد قراردادهای طراحی با کارفرمایان در کلیه نقاط ایران می‌باشد. به لطف اعتماد کارفرمایان و اعتبار و رزومه‌ی شرکت، پروژه‌های زیادی در زمینه طراحی ویلا در شمال کشور و طراحی نقشه‌ی معماری نما و دکوراسیون داخلی به انجام رسیده است.
پروژه‌ی ویلایی دوبلکس کلاردشت (توابع چالوس) جزء ویلاهای کوچک در مساحت هر طبقه ۸۰ متر مربع می‌باشد.
 طراحی نمای این ویلا به سبک مدرن و متشکل از آجر و بتن می باشد و از دو باکس تشکیل شده است. پیش آمدگی های موجود در حجم و نمای ویلا سبب سایه اندازی و شکل گیری کنتراست تیرگی و روشنایی گردیده و بر جذابیت این ویلای مدرن افزوده است.
نرده ها و فلاشینگ های مشکی رنگ که غالبا در حالت افقی جانمایی شده خطوط زیبایی به کار بخشیده و این نمای محبوب برای کسانی که سادگی یک نمای مدرن را بر پیچیدگی ترجیح می دهند، مناسب است.
در طراحی پلان ویلا، ورودی تقریباً در مرکز حجم بنا جانمایی شده و پس از عبور از چند پله و یک تراس روباز و دلنشین، وارد ویلا می شویم. در ورودی بخش داخلی ویلا یک فضای تقسیم (فیلتر) طراحی شده که کمد لباس و کفش در سمت چپ این فضا و سرویس بهداشتی در سمت راست که کمترین فاصله را با ورودی دارد، جانمایی شده است. در همین فضا (سمت راست) یک اتاق خواب قرار دارد که اتاق مهمان است؛ فضایی رند با بازشویی بزرگ که دید به حیاط و نورگیر عالی دارد. با عبور از این بخش وارد فضای اصلی و دلباز بنا می شویم که شامل اتاق نشیمن عمومی و باکس پله که ارتباط عمودی به طبقه بالا و دوبلکس را تعریف می کند، می باشد. در سمت چپ، آشپزخانه بزرگ با نورگیر عالی و چسبیده به آن نشیمن خصوصی طراحی شده است که همه ی این فضاها نورگیری و دید بسیار مطلوب را دارا هستند. 
در طبقه دوبلکس پس از وارد شدن از باکس پله یک فضای تقسیم و مشترک وجود دارد که شامل سه اتاق خواب مستر و یک فضای نشیمن با یک سرویس بهداشتی و بار کوچک برای سرویس دهی می باشد. فضای نشیمن دارای یک تراس بزرگ هم هست که بر کیفیت فضایی آن می افزاید.
شرکت فنی مهندسی کهن مجری پروژه‌های ساخت ویلا در شمال کشور.

جهت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را پر کرده تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم
captcha
هزینه ساخت شماره تماس