logo
سفارش آنلاین سفارش خود را ثبت کنید هزینه ساخت قیمت تقریبی را آنلاین محاسبه کنید

ساختمان ویلایی با نمای مدرن در چالوس

سبک طراحی مدرن
امکانات ساختمان دوبلکس
تعداد خواب 5
تعداد طبقات 2
مساحت کل زمین 350
مساحت کل ساختمان 250
محل پروژه مازندران- چالوس
طراحان فرهاد کتال، محسن ارجمند، نازنین آهنگر ، ندا صفرتبار
کارفرما: سرکار خانم غفاری

طراحی خانه ویلایی دوبلکس در کلاردشت (توابع چالوس) که هر طبقه این ساختمان به مساحت ۸۰ مترمربع است. طراحی نمای این ویلا به سبک مدرن بوده و با استفاده از آجر و بتن و دو باکس تشکیل شده است. پیش‌آمدگی‌های موجود در حجم و نمای ویلا، سبب سایه‌اندازی و شکل گیری کنتراست تیرگی و روشنایی گردیده و بر جذابیت نمای بیرونی این ویلا را افزایش داده است. رنگ مشکی نرده‌ها و فلاشینگ‌ها، با خطوط افقی، زیبایی و شکوهی خاص به نما بخشیده و این نمای محبوب برای کسانی که سادگی نمای مدرن را بر پیچیدگی ترجیح می دهند، مناسب است.

در طراحی پلان ویلا، ورودی تقریباً در مرکز حجم بنا جانمایی شده و پس از عبور از چند پله و یک تراس روباز و دلنشین، وارد ویلا می‌شویم. در ورودی، یک فضای تقسیم شده طراحی شده که کمد لباس و کفش در سمت چپ و سرویس بهداشتی در سمت راست (کمترین فاصله را با ورودی دارد) آن قرار دارد. همین فضا در سمت راست یک اتاق خواب (اتاق مهمان) دارد که دارای بازشویی بزرگ و دید به حیاط و نورگیر عالی است. عبور از این بخش، ورود به فضای اصلی بنا را فراهم می‌کند که شامل اتاق نشیمن عمومی و باکس پله‌هایی که به طبقه بالا و دوبلکس می‌شوند، می‌باشد. در سمت چپ، آشپزخانه‌ای بزرگ با نورگیر عالی و نشیمن عالی طراحی شده است که همه‌ی این فضاها شامل نورگیری و دید بسیار مطلوبی هستند. 

در طبقه دوبلکس، پس از ورود از باکس پله، یک فضای مشترک وجود دارد که شامل سه اتاق خواب مستر، یک فضای نشیمن با یک سرویس بهداشتی و بار کوچک برای سرویس دهی است. همچنین فضای نشیمن دارای یک تراس بزرگ است که به کیفیت و زیبایی فضای داخلی می‌افزاید.

شرکت فنی مهندسی کهن به عنوان مجری پروژه‌های ساخت ویلا در شمال کشور فعالیت دارد. 

جهت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را پر کرده تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم
captcha
هزینه ساخت شماره تماس